Visada tikėjome, kad vaizdo reklamavimas yra išmanesnis, našesnis ir jį lengviau įvertinti. Šiandien norėtume išskirti vieną iš mažai žinomų vaizdo srities elementų, dėl kurio galima ši transformacija: pakartotinę rinkodarą. Pakartotinė rinkodara leidžia pasiekti savo svetainės lankytojus, pateikiant atitinkamą pranešimą, kai jie naršo kitose žiniatinklio svetainėse. „Google“ vaizdinės reklamos tinkle išleidome ją prieš metus ir manome, kad ji tampa labai populiari. Išleidus pakartotinę rinkodarą, 2010 m. bendras ją naudojančių reklamuotojų skaičius kiekvieną ketvirtį augo vidutiniškai 113%, atsižvelgiant į mūsų ketvirtinį augimą. Pateikiame kelis pavyzdžius, kaip kai kurie reklamuotojai naudojo pakartotinę rinkodarą ir pasiekė puikių rezultatų.
  • Įmonė „Yankee Candle“ naudojo pakartotinę rinkodarą siekdama iš naujo pritraukti pirkėjus ir padidino konversijų rodiklius 600 %, o mokestį už konversiją sumažino perpus.
  • „Lenovo“ asmeninių kompiuterių gamintojai pardavimą padidino 20 % ir sumažino bendrą išlaidų ir pajamų santykį 14 % kampanijoje, kuri apėmė pakartotinę rinkodarą ir vaizdinę reklamą keliuose tinkluose.
  • Naudojant pakartotinę rinkodarą, etrailer.com, internetinės vilkimo dalių mažmenininkės, paspaudimų rodiklis padvigubėjo, o mokestis už paspaudimą buvo 75 % mažesnis, palyginti su įprastomis vaizdo reklamavimo kampanijomis.
Paleidę per metus padidinome našumą ir mastelį naudodami tris pagrindinius patobulinimus, kad padarytume pakartotinę rinkodarą dar galingesnę visiems reklamuotojams: nuo mažiausių iki didžiausių. Pirmiausia, dabar galite rodyti atitinkamą skelbimą iškart, kai tik potencialus klientas išeina iš jūsų svetainės, kai vidinė analizė parodo, kad labai tikėtina, jog jis spustelės skelbimą. Antra, patobulinome algoritmą, kuris padeda iškart nustatyti, kiek turėtumėte mokėti už kiekvieną parodymą, kad maksimaliai padidintumėte tikimybę, jog naudotojas spustelės jūsų skelbimą. Galiausiai augantis „Google“ vaizdinės reklamos tinklo pasiekiamumas reiškia, kad galite pasiekti klientus vis daugiau svetainių visame žiniatinklyje. Vidutiniškai pasiekiame 84 % žmonių įprastame pakartotinės rinkodaros sąraše ir kiekvieną mėnesį 500 milijonų interneto naudotojų visame pasaulyje parodome šimtus milijardų skelbimų.

Toliau rodome labiau atitinkamus skelbimus daugiau svetainių; tai reiškia, kad tai naudinga daugiau naudotojų, leidėjų bei reklamuotojų.
  • Leidėjai pastebi, kad svetainėse pradėjus teikti pakartotinės rinkodaros skelbimus gerokai padidėja pajamos. Mūsų tyrimai rodo, kad pakartotinės rinkodaros skelbimas atneša beveik du kartus daugiau pajamų nei kiti vaizdo skelbimai.
  • Naudotojai sako, kad jiems labai patinka pakartotinės rinkodaros teikiama galimybė tikslingiau taikyti skelbimus. Marie DeOrio, „Vintage Fashion Directory“ įkūrėja, teigia, kad pakartotinės rinkodaros skelbimai yra patrauklūs ir nuostabūs. „Tai nuostabi patirtis, skelbimai neatrodo kaip skelbimai. Jei jie tinkamai taikomi ir juose pateikiama tai, kas domina, tai vertinga informacija“. Mari pabrėžia, kad pakartotinės rinkodaros skelbimus pateikia savo svetainėje, nes, jos nuomone, jie „daug patrauklesni ir naudingesni naudotojams“.
Mes savo darbo irgi nebaigėme. Ateinančiais mėnesiais planuojame pristatyti naujų funkcijų komplektą, dėl kurio pakartotinė rinkodara bus dar išmanesnė, greitesnė ir dinamiškesnė. Tikimės, kad susidomėjimas pakartotine rinkodara toliau augs, reklamuotojams, leidėjams ir naudotojams toliau pastebint jos privalumus, o mums kuriant naujas technologijas, kurios padės pasiekti pagrindinį tikslą: tinkamu metu rodyti tinkamą skelbimą tinkamam asmeniui.

Paskelbė Aitan Weinberg, produktų skyriaus vadovas
Papildė ir adaptavo - Gabrielė Dingelytė, Google AdWords Lithuania