Praėjusiais metais pasirodžiusi „Google Instant“ funkcija „Google“ paieškoje leidžia ieškančiajam greitai pateikti rezultatus tuo pačiu metu kai renkami paieškos žodžiai. Lapkričio mėnesį mes perėjome į naują momentinės peržiūros funkcijos „Instant Previews“ lygį.  Momentinė peržiūra pateikia vizualią paieškos rezultatų apžvalgą ir paryškina tas puslapio dalis, kurios geriausiai atitinka paieškos užklausą. Tokiu būdu paieškos puslapyje galite tiesiogiai matyti svetainės vaizdą ir pagal jį nuspręsti, ar tai yra būtent tai, ko ieškote.

Dabar šią puikią galimybę mes suteikiame ir skelbimams kartu su nauja „Google“ momentinės skelbimų peržiūros funkcija. Jau nuo šiandien, momentinės skelbimų peržiūros piktograma bus rodoma šalia skelbimų Google.com ir leis vartotojams pamatyti skelbimo svetainės puslapį neišėjus iš „Google“ paieškos. Su momentine skelbimų peržiūra, jūsų klientai galės greitai nuspręsti, ar svetainės puslapio turinys atitinka tai, ko jie ieško.


Suteikdama galimybę potencialiems klientams peržiūrėti jūsų svetainę prieš tai, kol jie ją aplanko, momentinė skelbimų peržiūra padeda jums pritraukti dar geresnį tikslinį srautą į jūsų svetainę. Dar šauniau, momentinė skelbimų peržiūros funkcija yra nemokama! Taigi, momentinės skelbimų peržiūros paspaudimai nieko nekainuoja – jūs mokėsite tik tuomet, kai vartotojas paspaus ant jūsų skelbimo ir patenks į faktinį jūsų svetainės puslapį.

Momentinė skelbimų peržiūros funkcija jau startavo JAV ir per artimiausias savaites bus prieinama tarptautiniu mastu visiems „Google“ vartotojams.

Norėdami sužinoti apie tai daugiau, galite apsilankyti mūsų pagalbos centre.

Adaptuota - Gabrielė Dingelytė, Google AdWords Lithuania.