Trečioje pradedantiesiems ar reklamuotojams, kuriems reikia tik šiek tiek prisiminti „AdWords“ pagrindus, skirtos serijos dalyje aptarsime, į ką svarbu atkreipti dėmesį galvojant apie skelbimo taikymą.

Naudodami tinkamą taikymą pagal kalbą- ir geografinę vietovę galite taikyti skelbimus kampanijos lygiu, kad užtikrintumėte, jog pasiekiate įmonei svarbius klientus. Taigi sukūrėme kelias universalias taisykles, kuriomis vertėtų vadovautis.

  1. Rekomenduojame vieną kampaniją taikyti tik pagal vieną ne anglų kalbą ir anglų kalbą. Pvz., pagal kalbą, kuria parašytas skelbimas ir kuria kalbama tikslinėje šalyje, bei pagal anglų kalbą dėl standartinių naršyklės nustatymų ir dėl to, kad žmonės linkę ieškoti naudodami google.com, o ne savo šalies naršyklę.
  2. Visada stebėkite taikymą pagal geografinę vietovę. Tai ypač svarbu, jei turite įmonę ir ieškote vietinių klientų konkrečioje zonoje.
  3. Jei vadovausitės anksčiau pateiktais patarimais, įgysite šių pranašumų:
  • Galėsite taikyti tik pagal atitinkamas zonas, kuriose norėsite rodyti skelbimus.
  • Galėsite taikyti skelbimus globaliai taip pat, kaip ir vietiniu mastu.
  • Galėsite taikyti, pvz., pagal anglų k. kalbančius žmones Ispanijoje.
  • Galėsite pasirinkti savo zoną, pagal kurią norėsite taikyti (vietinį verslą).
Tikimės, kad šie patarimai bus naudingi, kai reklamuosite naudodami „AdWords“. Nepamirškite peržiūrėti „AdWords“ pagalbos centre esančio „AdWords“ pradedančiųjų vadovo, kuriame pateikiama daugiau informacijos ir gairių. Paskutinė, bet ne mažiau svarbi informacija, – nepamirškite būti budrūs ir laukite kito tinklaraščio serijos pradedantiesiems įrašo.

Autorė Kristin Sarstedt – „Inside AdWords“ komanda
Papildyta ir adaptuota - Gabrielė Dingelytė, Google AdWords Lithuania.