Daugelis jūsų naudoja kontekstinį taikymą „Google“ vaizdinės reklamos tinkle, kad pasiektų potencialius klientus jiems skaitant tiesiogiai su produktais ar paslaugomis susijusį žiniatinklio turinį. Iki šiol tai galėjote atlikti nurodydami raktinius žodžius, pagal kuriuos skelbimai buvo rodomi susijusiuose tinklalapiuose. Nuo šios savaitės taip pat galėsite nurodyti temas, kad skelbimai pagal kontekstą būtų taikomi puslapiuose „Google“ vaizdinės reklamos tinkle. Naudodami šią papildomą kontekstinio taikymo parinktį galėsite rinktis iš daugiau nei 1 750 temų ir potemių skelbimams taikyti ir greitai pasiekti plačią žiniatinklio auditoriją, aktyviai įsitraukusią į turinį, susijusį su jūsų įmone.

Temų ir raktinių žodžių naudojimas skelbimams taikyti
Naudojant temas skelbimams pagal kontekstą taikyti suteikiama platesnio taikymo ir didesnio pasiekiamumo galimybių bei tai puiki priemonė norint greitai ir lengvai susisiekti su didele auditorija ir padidinti žinomumą ar paskatinti pardavimą.

Skiltį "Temos" galite pridėti paspaudę pilką rodiklytę skirtukų meniu juostoje

Kai naudojamas taikymas pagal temas, sistema atsižvelgia į visus terminus puslapyje, kad nustatytų jo temą, ir mažiau remiasi konkrečiais raktiniais žodžiais. Kita vertus, jei naudojami raktiniai žodžiai skelbimams pagal kontekstą taikyti, skelbimus galima taikyti pagal konkretesnį puslapių rinkinį Vaizdinės reklamos tinkle, nes kuriant temą skelbimų grupėse galima naudoti atskirus raktinius žodžius. Tačiau, jei norite itin efektyviai pasiekti auditoriją „Google“ vaizdinės reklamos tinkle, galite naudoti abi taikymo parinktis. Apžvelkime naudojimo atvejį.

Tarkime, kad parduodate skaitmeninius fotoaparatus. Štai, kaip galite kartu naudoti kontekstinį taikymą pagal raktinius žodžius ir temas, kad pasiektumėte skirtingus kampanijos tikslus, pvz., padidintumėte žinomumą ir paskatintumėte pardavimą.

  1. Sukurkite skelbimų grupę, taikomą pagal potemę Naujienos ir naujausi įvykiai >> Naujienos apie technologijas, su vaizdo skelbimu, kad padidintumėte technologijų mėgėjų žinomumą apie savo fotoaparatus.
  2. Tada naudodami vaizdo ar raiškiosios medijos, pvz., vaizdo įrašo, formato skelbimą taikykite pagal potemę Nuotraukos ir vaizdo įrašai >> Fotoaparatai ir fotoaparatais besidominčius žmones supažindinkite su savo produktų funkcijomis bei pranašumais.
  3. Galiausiai, naudodami kontekstinį taikymą pagal raktinius žodžius, sukurkite atskirą skelbimų grupę su raktiniais žodžiais, akcentuojančiais konkretų prekės ženklą ar fotoaparatų modelį. Tada, kad paskatintumėte fotoaparatų prekės ženklo ar modelio apžvalgas skaitančius naudotojus pirkti jūsų produktą, paleiskite teksto ar vaizdo skelbimą, į kurį būtų įtrauktas specialus pasiūlymas ar nuolaida fotoaparatui.
Tai tik vienas iš pavyzdžių, kaip galite kartu naudoti kontekstinį taikymą pagal temas ir raktinius žodžius, siekdami padidinti žinomumą, sukelti susidomėjimą ir paskatinti pardavimą. Be to, kad patikslintumėte taikymą, galite išskirti temas ir potemes.

Naudojant kontekstinį taikymą pagal temas (kaip ir naudojant kitas taikymo parinktis Vaizdinės reklamos tinkle) palaikomi visi skelbimo formatai, pvz., teksto, vaizdo, vaizdo įrašo ir raiškiosios medijos, bei visos kainų siūlymo parinktys, pvz., mokestis už paspaudimą (MUP), mokestis už tūkstantį parodymų (MUT) ir mokestis už konversiją (MUK). Be to, vis tiek galite pasiekti URL lygio ataskaitų teikimo ir kitus įrankius, pvz., Konversijų optimizavimo priemonę.

Jei norite sužinoti, ar ši taikymo parinktis jums tinka, galite perskaityti pagalbos centro straipsnius.

Adaptuota - Regimantas Urbanas, Google AdWords Lietuva