Prieš trejus metus pradėjome vykdyti programą „Google Partners“, siekdami padėti įmonėms rasti reklamavimo internete specialistus ir agentūras. Geriausi partneriai, kurių verslo veikla buvo sėkminga, o klientai patenkinti, ir kurie parodė naujausių produktų išmanymą, pradėjo įgyti „Google“ partnerio ženklelius.

Po to gavome nemažai partnerių užklausų, kuriose jie teiravosi, kaip dar galima išsiskirti. Dabar džiaugiamės galėdami pranešti apie papildomas „Google“ partnerių specializacijas.
Naujoji funkcija įterpta į „Google“ partnerio ženklelį bei skirta padėti įmonėms nustatyti tinkamą partnerį, atitinkantį konkrečius jų verslo poreikius. 

Partneriai gali įgyti specializacijų 5 kompetencijos srityse:
  • reklamavimo Paieškos tinkle;
  • reklamavimo mobiliuosiuose įrenginiuose;
  • reklamavimo vaizdo įrašuose;
  • Vaizdinio reklamavimo;
  • Apsipirkimo reklamavimo.

Kad ženklelį įgijęs partneris pelnytų specializaciją, bent vienas įmonės darbuotojas turi būti sertifikuotas, o įmonė turi nuolat našiai taikyti produktą.
„Google“ partnerių programos pokyčiai ypač naudingi potencialiems reklamuotojams ir mūsų įmonei“, sako Neal Gann, „Showroom Logic“ generalinis direktorius. „Šios naujos specializacijos rodo, kad „Google“ yra pasiryžusi partneriams teikti geresnes paslaugas; specializacijos padeda pabrėžti mūsų technologijos ir komandos išskirtinumą. Naujos specializacijos taip pat turėtų padėti galimiems klientams aiškiai pasirinkti, nes dabar jie gali lengviau rasti geriausius partnerius, kurių veikla atitinka jų artimiausius tikslus.“
Be to, pristatome naują „Premier Google“ partnerio ženklelį
Naujuoju ženkleliu siekiama pripažinti partnerius, kurie vykdo nemažai „Google“ reklamavimo kampanijų ir užtikrina gerus klientų rezultatus. „Premier“ partneriai turės taikyti papildomus sertifikavimo reikalavimus ir jiems „Google“ teiks didesnį palaikymą.
„Google“ taikoma ypač patyrusių agentūrų nustatymo ir pripažinimo praktika yra puikus sprendimas; būti pripažintam – ypatinga garbė. Džiaugiamės, kad mums suteikta ši naujoji būsena, ir laukiame, kol galėsime rodyti ženklelį“, sako Joe Chura, „Launch Digital Marketing“ generalinis direktorius.
Tikimės, kad šie naujiniai įmonėms padės rasti tinkamą partnerį, kuris atitiktų jų poreikius, o mūsų partneriams leis labiau išsiskirti. Sužinokite daugiau apsilankę naujame „Google Partners“ pagrindiniame puslapyje.

Paskelbė Allan Thygesen, pasaulio pardavimų ir operacijų padalinio viceprezidentas
Google AdWords Lietuvos komanda