Šiandien pristatome „AdWords“ programą, skirtą „iOS“, visiems „AdWords“ klientams visame pasaulyje – galite atsisiųsti ją iš „App Store“. Dabar, turėdami „AdWords“ programą savo „iPhone“, keliaudami galite patogiai naudotis daugeliu kampanijų valdymo funkcijų:


  • stebėti kampanijos našumą, pvz., paspaudimus, PR ir MUP;
  • atnaujinti kainos pasiūlymus ir biudžetus;
  • peržiūrėti pasiūlymus, kurie gali padėti pagerinti kampanijos našumą;
  • gauti įspėjimų ir pranešimų apie atsiskaitymo ir skelbimų būseną realiuoju laiku;
  • paskambinti „Google“ ekspertui.
iOS6plus_1536x2048_HOME_GB copy.pngiOS6Plus_3_1600x2560_v1.pngiOS6Plus_4_1600x2560_v1.png


Tokie klientai kaip „The Honest Company“, „MuleSoft“ ir PMG naudodami „AdWords“ programą iš bet kurios vietos lengvai tvarko savo kampanijas, neatitrūksta nuo klientų poreikių ir greitai gauna svarbių verslo įžvalgų.


„Per šventinių renginių karštymetį ši programa leido man nepakilus nuo pietų stalo stebėti našumą ir greitai atlikti paskyrų pakeitimus. Tai reiškia, kad turėjau daugiau laiko savo šeimai. Nekantrauju sužinoti, kas dar laukia!
Josh Franklin, paieškos rinkodaros vadovas, „The Honest Company“

MuleSoft_logo_299C.png

„Programa padeda man pasiekti aukšto lygio duomenis keliaujant. Tai labai patogu valdybos posėdžių kabinete ir bet kuriuo kitu metu, kai man reikia greitai išsiaiškinti, kaip vykdomos mūsų kampanijos. Be to, galimybė koreguoti kampanijas,  pvz., keisti kainos pasiūlymus ir biudžetą, yra neįkainojama.“
Nima Asrar Haghighi, skaitmeninės rinkodaros ir analizės direktorius, „MuleSoft“
PMGlogo_256x256transparent.png

„Klientams pereinant prie mobiliųjų įrenginių mūsų mažmeninės prekybos klientų kampanijos turi lanksčiai reaguoti, kad visą dieną bet kuriuo metu atitiktų klientų poreikius. Programa suteikia galimybę mums lengvai susidoroti su sunkumais neprisirišant prie nešiojamųjų kompiuterių. PMG galėjo greitai koreguoti mūsų klientų paskyras (nuo kampanijos iki raktinio žodžio lygio), taip pat išlaikyti aukštus klientų pasitenkinimo rodiklius.“
Kyle Knox, paskyrų valdytojas, PMGPradėkite

Daugiau apie „AdWords“ programą galite sužinoti apsilankę „AdWords“ pagalbos centre.


Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_135x40.png

Paskelbė Sugeeti Kochhar, „AdWords“ produktų skyriaus vadovas