O jeigu galėtumėte susisiekti su apsiperkančiaisiais būtent tą akimirką, kai jie pasirengę pirkti?

Toks ir yra potencialių klientų auditorijų funkcijos, „AdWords“ vaizdinės reklamos tinkle, kuri pasirodė praėjusiais metais, tikslas. Naudojant pirkimo signalus, pvz., aplankytas svetaines, spustelėtus skelbimus ir naujausias konversijas, jūsų skelbimai susiejami su klientais, kurie aktyviai ieško ar lygina  produktus ir paslaugas „Google“ vaizdinės reklamos tinkle. Praėjus metams potencialių klientų auditorijos padeda įmonėms, pvz., Wayfair.com, antrai pagal dydį namų apyvokos reikmenų mažmeninei įmonei Amerikoje, ir Toll Brothers, prabangių namų statybos įmonei, susisiekti su tinkamais potencialiais klientais.

Naudodama potencialių klientų skelbimus, „Wayfair“ pastebėjo 20% didesnius atsako į skelbimus rodiklius. „Labai padidėja tikimybė efektyviai rasti klientų, kurie netrukus įsigis prekių ar paslaugų, – teigia „Wayfair“ verslo analitikas Benas Youngas. – Klientai jau yra viską apgalvoję ir tiesiog ieško puikaus pasiūlymo ar tinkamos vietos pateikti užsakymą.“


„Toll Brothers“ pasiekė potencialius pirkėjus, ieškančius su nekilnojamuoju turtu ir namų apyvokos reikmenimis susijusių segmentų, pvz., „gyvenamųjų plotų pardavimas“, „namų dekoras“ ir „namų apstatymas baldais“. 

Rezultatas: įmonės MUĮ sumažėjo 50%, padaugėjo potencialių klientų, o paspaudimų rodiklis (PR) padidėjo tris kartus (pakartotinės rinkodaros skelbimuose). „Vienas didžiausių iššūkių – pasiekti tinkamą auditoriją, – teigia Timas Bolle'as, „Toll Brothers“ internetinės rinkodaros skyriaus vadovas. – Kai sužinojome apie potencialių klientų auditorijas, tai padėjo mums pasiekti tinkamesnę žmonių, aktyviai ieškančių su namais susijusių elementų, auditoriją.“


Potencialių klientų auditorijas lengva pridėti prie savo kampanijų. Jas rasite skirtuke „Pomėgiai ir pakartotinė rinkodara“, esančiame „AdWords“ skiltyje „Vaizdinės reklamos tinklas“. Reklamuotojai gali pasirinkti potencialių klientų auditorijas 14 skirtingų vertikalių daugiau nei dvylika kalbų, įskaitant japonų, prancūzų, ispanų ir vokiečių k. Ateityje bus palaikoma ir daugiau kalbų. Jei norite sužinoti daugiau, apsilankykite „AdWords“ pagalbos centre.

Paskelbė „Google“ vaizdinės reklamos tinklo produktų skyriaus vadovė Diya Jolly.