Didžiuojamės rezultatais, kurių reklamuotojai pasiekė naudodami „AdWords“ naujoves 2013 m. Norime trumpai apžvelgti kelis patobulinimus, kurie yra itin naudingi ir padėjo reklamuotojams efektyviau pasiekti savo klientus ir plėsti verslą. Taip pat apžvelgsime kelis „AdWords“ patobulinimus, kuriuos ketiname atlikti 2014 m. Lauksime jūsų pasiūlymų ir atsiliepimų.
Būkite sėkmingi šiuolaikiniame interneto pasaulyje
Žmonės yra nuolat prisijungę ir naudoja įvairius įrenginius bendraudami, apsipirkdami bei linksmindamiesi. Taigi praėjusį vasarį pristatėme patobulintas kampanijas, skirtas „AdWords“. Naudojant patobulintas kampanijas tapo gerokai paprasčiau tvarkyti kampanijas, keliuose įrenginiuose optimizuojant savo klientų ketinimus ir kontekstą, pvz., vietovę ir dienos laiką.
Be naujo patobulintų kampanijų funkcionalumo per šiuos metus pridėjome galingų kainų siūlymo įrankių, naują auditorijos aspektą, skirtą paieškos skelbimams, ir išplėstinį konversijų vertinimą.
Sutaupykite laiko ir padidinkite našumą naudodami naujus galingus kainų siūlymo įrankius
Siekiant geriausių rezultatų svarbu nustatyti kainos pasiūlymus, bet tai gali būti sudėtinga ir gali ilgai užtrukti. Todėl daugelis reklamuotojų naudoja automatizuotus įrankius, kad sutaupytų laiko ir nuosekliau siektų savo našumo tikslų. Taigi, be neautomatinių kainos pasiūlymų koregavimų patobulintose kampanijose paleidome ir naujas lankstesnes automatizuotas kainų siūlymo strategijas. Naudojant lanksčias kainų siūlymo strategijas kampanijose strategijas galima taikyti pasirinktinai, pvz., taikyti pagal mokestį už įgijimą arba pagal poziciją puslapio viršuje, kad būtų galima pasirinkti labiausiai tinkamą neautomatinę arba automatinę raktinių žodžių ir skelbimų grupių kainos pasiūlymų strategiją. Kelios mūsų automatinės kainų siūlymo strategijos, įskaitant naująją taikymo pagal skelbimo išlaidų grąžą (RIG) strategiją, naudoja unikalias numatymo realiuoju laiku sistemas, kurios automatiškai koreguoja kiekvieno aukciono kainos pasiūlymą pagal tikėtiną potencialaus paspaudimo vertę. Daugelis reklamuotojų ir agentūrų išbandė šią strategiją ir pastebėjo labai gerus rezultatus.
Naujas potencialas naudojant paieškos skelbimams skirtą auditorijos aspektą
Reklamuotojai nuolat prašydavo suteikti galimybę pritaikyti paieškos skelbimus pagal jų geriausių klientų poreikius. Taigi birželio mėn. paieškos skelbimuose pristatėme naują vertingą auditorija pagrįstą funkciją. Nuo to laiko daugybė reklamuotojų pasinaudojo galimybe optimaliau siūlyti kainas buvusiems svetainės lankytojams, kad būtų pagerintas skelbimo matomumas, vystomas laipsniškai didėjantis pardavimas ir pagerinta IG naudojant paieškos skelbimams skirtus pakartotinės rinkodaros sąrašus.   
Išplėstinių konversijų ataskaitų teikimas ir išsamesnės įžvalgos
Daugelis įmonių, siekdamos padidinti telefono skambučių, apsilankymų parduotuvėje ir užsakymų, pateiktų per pardavimo atstovą, skaičių, pasitiki „AdWords“. Šiais metais padarėme didelę pažangą stengdamiesi, kad šiuos konversijų tikslus būtų galima įvertinti „AdWords“ ir kad galėtumėte geriau optimizuoti ir paskirstyti biudžetą. Suteikėme galimybę įvertinti konversijas paskyrose, importuoti konversijas į „AdWords“ iš CRM sistemos, ir telefono skambučius skaičiuoti kaip „AdWords“ konversijas.
Taip pat pristatėme naują metriką, įvertintas konversijas keliuose įrenginiuose, kad padėtume geriau įvertinti konversijas, kurios prasideda skelbimo paspaudimu viename įrenginyje ir baigiasi pokalbiu prisijungus kitame įrenginyje.
Produktyvumo ir įmonės stiprinimas 2014 m.
Galvodami apie 2014 m. galvojame apie būdus didinti jūsų produktyvumą „AdWords“. Norime, kad išlaikytumėte pajėgumą, tačiau supaprastintumėte savo darbą. Taigi, galite tikėtis esminių darbo eigos efektyvumo, kampanijos planavimo, analizės ir ataskaitų teikimo, galimybių nustatymo ir bandymų patobulinimų.
Taip pat kuriame metodus, kuriais galėtumėte lengvai vykdyti „AdWords“ kampanijas kaip tiesioginius įmonės plėtojimo elementus. Tai reiškia, kad teikiame būdus, kaip dar labiau susieti verslą ir svetainės duomenis su „AdWords“, ir leidžiame kampanijos elementams veikti nuosekliau, dinamiškiau ir labiau optimizuotai (kaip tikriems verslo plėtojimo elementams).
Ir toliau kursime naujus būdus įvertinti rinkodaros našumą šiuolaikiniame interneto pasaulyje.
Kas įtraukta į jūsų 2014 m. pageidavimų sąrašą?
Jūsų pasiūlymuose ir atsiliepimuose sulaukiame daug puikių idėjų, todėl teikite juos ir toliau. Praneškite, kas įtraukta į jūsų 2014 m. pageidavimų sąrašą, adresu http://g.co/awfeedback. Be to, visas paskutines „AdWords“ naujienas galite sekti mūsų „Google+“ puslapyje.
Nekantraujame 2014 m. dar labiau patobulinti „AdWords“. Dar kartą dėkojame už partnerystę!

– Džeris Dišleris, produktų tvarkymo skyriaus viceprezidentas