Maždaug prieš du mėnesius paleidome patobulintas kampanijas, kad galėtumėte paprasčiau ir išmaniau tvarkyti kampanijas šiandieniniame pasaulyje, kuriame naudojama tiek įrenginių. Pastaruoju metu girdėjome puikių istorijų, kaip reklamuotojai pagerino našumą ir sutaupė laiko naudodami patobulintas kampanijas. Nors kiekvieno reklamuotojo verslas ir potencialios pajamos gali būti unikalūs, pateikiame kelis pavyzdžius, kuriais parodomos patobulintų kampanijų strategijos ir pasiekti rezultatai. 

Įmonė „e-Travel“ pagerino paspaudimų ir konversijų rodiklius naudodama pagal kontekstą optimizuotus skelbimus, programų mobiliesiems atsisiuntimus ir naujovintas svetainių nuorodas. 

„e-Travel“ yra viena pirmaujančių internetinių kelionių agentūrų Graikijoje, Kipre ir Rusijoje. Ji taip pat veikia kitose Europos, Vidurio Rytų ir Šiaurės Afrikos rinkose. Perėjęs prie patobulintų kampanijų valdantysis direktorius Nikos Goulis teigė: „Dabar galime rodyti skelbimus pagal žmonių kontekstą, pvz., vietą ar dienos laiką (... ir) „AdWords“ ataskaitose programų atsisiuntimus skaičiuoti kaip konversijas. Tai labai svarbu, nes daugelis potencialių klientų pritraukiami iš programos mobiliesiems. Naudojant šias funkcijas kartu su naujovintomis svetainių nuorodomis 43 proc. padidėjo paspaudimų rodiklis ir 88 proc. – konversijų rodiklis“. 

________________________________


Naudodama patobulintas kampanijas ir pagerindama skelbimų išlaidų grąžą, „American Apparel“ dvigubai padidino potencialių klientų telefonu skaičių. 

„American Apparel“, kelių kanalų mažmenine drabužių prekyba užsiimanti įmonė, naujovino visas savo kampanijas, kad pasinaudotų naujomis funkcijomis, pvz., naujovintais skambučių plėtiniais ir svetainių nuorodomis. „American Apparel“ padvigubino konversijų iš telefono skambučių skaičių naudodama skambučių plėtinius visų tipų įrenginiuose ir ilgesnius nei 10 sek. skambučius laikydama konversijomis. Be to, labai padidėjo išlaidų grąža. 

________________________________


Pradėjus taikyti pagal antrines rinkas, prabangaus apsipirkimo internete prekės ženklo pardavimo rodiklis padidėjo 20 proc. dėl paprasto kelių vietovių kainų pasiūlymų optimizavimo vienoje patobulintoje kampanijoje. 

Prabangiomis prekėmis prekiaujanti svetainė paieškos variklio rinkodaros pastangas sutelkė į pirminėms rinkoms, pvz., Niujorkui ir Los Andželui, skirtų konkrečių vietovių kampanijų kainų pasiūlymų optimizavimą. Naujovinusi į patobulintas kampanijas įmonė pradėjo naudoti vietovės kainų pasiūlymų koregavimus, kad išbandytų „AdWords“ ir išplėstų jos naudojimą naujose geografinėse vietovėse, įskaitant turtingas Delavero, Pietų Karolinos ir Naujosios Meksikos sritis. Bendras įmonės konversijų skaičius jau padidėjo 20 proc. ir įmonei pavyko pasiekti tikslinę skelbimų išlaidų grąžą. 

________________________________


„Hotwire“ PVR analitikai efektyviau tvarkydami kampanijas per savaitę sutaupo 5–10 val. 

Hotwire.com, pirmaujanti pigesnių kelionių svetainė, per pirmą mėnesį naujovino visas mokamos paieškos paskyras į patobulintas kampanijas (vietines ir tarptautines). Clay Schulenburg, „Hotwire“ paieškos variklio rinkodaros skyriaus viršininkas, teigė, kad naujovinimas į patobulintas kampanijas labai padėjo jo komandai efektyviau tvarkyti „AdWords“, nes visi pagrindiniai vietovės, dienos laiko ir įrenginio koregavimai atliekami vienoje kampanijoje: „Vienas PVR analitikas per darbo savaitę sutaupo maždaug 5–10 val. Šį laiką dabar galime skirti naujoms strateginėms PVR iniciatyvoms kurti arba detalesniam paskyrų / kampanijų optimizavimui rengti“. 

Pradėkite atlikdami 3 veiksmus 
Jei esate vienas iš 95 proc. reklamuotojų, kurių senos kampanijos šiuo metu vykdomos visų tipų įrenginiuose, galite naujovinti atlikę vos tris veiksmus ir pasinaudoti patobulintų kampanijų privalumais. 
  1. Prisijungę prie „AdWords“ sąsajos spustelėkite mygtuką „Pradėti“.
  2. Pasirinkite kainos pasiūlymo mobiliesiems koregavimą.
  3. Spustelėkite „Užbaigti naujovinimą“.
Pateikiame trumpą aiškinamąjį vaizdo įrašą (anglų k.) 

Jei kils klausimų apie naujovinimą į patobulintas kampanijas, susisiekite su „AdWords“ palaikymo komanda arba prašykite kitų „AdWords“ bendruomenės reklamuotojų patarimų.

Paskelbė produktų grupės vadovė Surojit Chatterjee
Adaptavo "Google AdWords Lietuva" komanda