Stengdamiesi sustabdyti nepageidaujamų skelbimų rodymą „Google“ ir kitose svetainėse, nuolat peržiūrime reklamuotojams skirtą politiką. Taip siekiame užtikrinti saugią ir teigiamą naudotojų patirtį naršant internete.

Šiuo metu atnaujiname „AdWords“ politikos skiltis „Programinės įrangos principai“, „Tarpininkavimas“, „Reklamuotojų tvirtinimai“ ir „Atitikimas, aiškumas ir tikslumas“. Šiuos atnaujinimus skelbiame dabar, kad reklamuotojai galėtų peržiūrėti savo paskyras ir užtikrinti jų atitikimą. Visi politikos atnaujinimai pradės galioti spalio 15 d.

Išsamią šių naujinių informaciją rasite čia kartu su išsamesne reklamuotojams skirta informacija, kaip laikytis politikos. Pateikiame trumpą apžvalgą:
  • Pridėjome kelis konkrečius reklamuotojų elgsenos, įprastai susijusios su tarpininkavimu (angl. arbitrage), pavyzdžius. 
  • Patikslinome, kad reklamuotojai privalo teikti aiškią informaciją skelbimuose, apibūdindami tai, kas bus pateikta nukreipimo puslapyje. 
  • Patikslinome taisykles apie raktinių žodžių įterpimo naudojimą skelbimuose. 
  • Atnaujinome „AdWords“ politiką, reglamentuojančią programinės įrangos principus, siekdami užtikrinti, kad naudotojams suteikiama svarbi informacija, prieš atsisiunčiant programinę įrangą kompiuteriuose, ir programinė įranga nėra kenksminga bei ją paprasta pašalinti. 
Reguliariai atnaujiname „AdWords“ politiką, aiškiname, ką ji reiškia, ir, kai reikia, skatiname ją vykdyti, siekdami užtikrinti geriausią paslaugų kokybę naudotojams ir verslo partneriams. Šiais metais jau pateikėme daugiau nei 30 politikos atnaujinimų.

Paskelbė Mansi Goel, bendrosios reklamavimo politikos vadovė
Adaptavo Eglė Kacevičiūtė, „Google AdWords“ Lietuvos komanda