Liepos mėn. paskelbėme, kad nuo 2012 m. spalio 28d. „AdWords“ redagavimo priemonės versijos 9.5.1 ir 9.7.1 nebebus palaikomos. Jei po šios datos toliau naudosite 9.5.1 ar 9.7.1 versiją, susidursite su klaidomis atsisiųsdami paskyras, skelbdami kampanijos nustatymų pakeitimus ar juos tikrindami. Kad išvengtumėte šių problemų, kuo anksčiau naujovinkite į naujausią versiją (9.8.1).


Naujovinti į 9.8.1 versiją galite naudodami automatinio naujinimo raginimą, kuris rodomas paleidus „AdWords“ redagavimo priemonę. Kad neprarastumėte nepaskelbtų pakeitimų ir komentarų, raginime pasirinkite parinktį „Kurti atsarginę kopiją, tada naujovinti“. Be to, naujausią versiją galite atsisiųsti iš „AdWords“ redagavimo priemonės svetainės.

Jei reikia išsamaus konkrečios versijos pakeitimų sąrašo, žr. laidos informaciją. Jei norite sužinoti, kurią versiją naudojate, eikite į „Pagalbos“ meniu > „Apie „AdWords“ redagavimo priemonę“ („Windows“) arba „AdWords“ redagavimo priemonės meniu > „Apie „AdWords“ redagavimo priemonę“ („Mac“).

Paskelbė Andy Lutz, produktų skyriaus atstovas
Adaptavo Eglė Kacevičiūtė, „Google AdWords“ Lietuvos komanda