Pateikiame naujienų apžvalgą iš oficialių „Google“ tinklaraščių. Tikimės, ši informacija bus vertinga vystant jūsų verslą. Žemiau pateiktos nuorodos nukreipia į įrašus anglų kalba.

+Mobilieji įrenginiai
Mobiliesiems pritaikyti tinklapiai ar atliepiantis įrenginio formatą dizainas: kuris sprendimas geriausias jūsų verslui? | „Google Mobile Ads“ tinklaraštis, 2012 07 10
Panašu, kad jau pats laikas rimtai apmąstyti, kokias strategijas pasirinksite vystant savo verslą. Vienas iš klausimų - ar verta kurti tik mobiliesiems įrenginiams pritaikytą tinklapį ar verčiau pasitelkti dizainą, atliepiantį įrenginio formatą? Kokie kiekvieno iš šių sprendimų privalumai?

Reklama mobiliuosiuose įrenginiuose paskatins iš naujo apibrėžti tai, kaip matuojama kampanijos sėkmė | „Google Mobile Ads“ tinklaraštis, 2012 07 11
Mobilioji rinkodara suteikia daug įdomių naujų galimybių, o tuo pačiu ir iššūkių. Kaip matuosime mobiliųjų kampanijų sėkmę?

+Chrome
Išbandykite naujas video pokalbių galimybes | „Google Chrome“ tinklaraštis, 2012 07 09
Šiame įraše aptariame naujas video pokalbių galimybes pasitelkiant „Chrome Beta“ versiją.

+AdSense
Naujos galimybės pasitelkiant „Google“ leidėjo įrankių juostą | „Inside AdSense“ tinklaraštis, 2012 07 03
Kviečiame susipažinti su galimybėmis, pateikiamomis atnaujintoje „Google“ leidėjo įrankių juostoje, skirtoje „AdSense“ programoje dalyvaujantiems leidėjams.

Paskelbė Laura Krasovska, „Google AdWords“ Latvijos komanda
Adaptavo Eglė Kacevičiūtė, „Google AdWords“ Lietuvos komanda