Pusmečiui artėjant į pabaigą, norime priminti, kad  „Google AdWords“ paltformoje baigiami diegti pakeitimai, susiję su galimybe taikyti kampanijas pagal vietovę tam tikrose šalyse, tarp jų ir Lietuvoje. Apie tai buvome rašę praėjusių metų pabaigoje.

Paveiktų šalių sąrašas ir pokyčių priežastys aptariami šiame straipsnyje.

Kuriuos reklamuotojus paveiks šie pokyčiai?
Šie pokyčiai paveiks reklamuotojus, naudojančius „Taikymo pagal vietovę naudojant tinkintas formas“ (angl. radius targeting, polygon) nustatymus tose šalyse, kuriose nėra palaikoma galimybė taikyti kampanijas miesto lygmeniu.

Koks šių pakeitimų poveikis reklamuotojams?
Dėl infrastruktūros pokyčių tokiose kampanijose gali būti pastebimas staigus parodymų kritimas.

Kokių veiksmų reiktų imtis?
  • Jeigu kampanijų nustatymuose naudojate „Taikymą pagal vietovę naudojant tinkintas formas“ (angl. radius targeting, polygon), rekomenduojame praplėsti taikomą vietovę šalies lygmeniu (pvz., naudoti ne 25,0 km aplink Panevėžį, bet visą Lietuvos teritoriją);
  • Įtraukti tikslios atitikties (angl. exact match) raktinius žodžius su jus dominančios vietovės pavadinimu (pvz., [automobilių plovykla panevėžyje]);
  • „Taikymo pagal vietovę naudojant tinkintas formas“ (angl. radius targeting, polygon) nustatymus rekomenduojame naudoti tik tose kampanijose, kuriose taikotės į vartotojus, naudojančius mobiliuosius įrenginius su visas funkcijas palaikančiomis naršyklėmis.

Paskelbė Eglė Kacevičiūtė, „Google AdWords“ Lietuvos komanda