Ar esate Lietuvoje įsikūręs skaitmeninės reklamos profesionalas, ar paieškos variklių rinkodaros specialistas? Žiniatinklio kūrėjas arba dizaineris? Rinkodaros konsultantas? Tuomet skaitykite toliau...

Ekonomikos augimo pagrindu tampantis žiniatinklis atveria galimybes įmonėms veikti ir klestėti internete. „Google“ stengiasi dėl pasaulinės ekonomikos, suteikdamas įrankius vietiniams verslininkams surasti naujų eksporto galimybių ir taip plėtoti verslą.

Suprantame, kad daugelis įmonių laisvai samdomiems darbuotojams ir agentūroms patiki kurti bei tvarkyti jų įvaizdį internete ir taikyti internetinę rinkodarą. Siekdami palengvinti šių agentūrų darbą, sukūrėme pasaulinę programą „Google Engage Agentūroms“, kurią pristatome ir Lietuvoje.

Programa sukurta tam, kad padėtų agentūroms sėkmingai plėsti jų klientų verslą internete, naudojant pažangias rinkodaros priemones. Dalyviai gaus prieigą prie nemokamų mokymų ir edukacinės informacijos, išskirtinių įrankių, padėsiančių reklamuoti klientų paslaugas, nemokamos reklamos kredito kuponų paketą bei visokeriopą pagalbą, kurios prireiks siekiant įgyvendinti efektyvesnes kampanijas.

Balandžio 19 d. įvyks specialus „Google Engage Agentūroms“ pristatymo seminaras, kuris taip pat bus pirmasis Lietuvai skirtas „Google“ renginys. Vienos dienos seminare dalyvaus keli šimtai skaitmeninės rinkodaros specialistų iš visos Lietuvos.

Tikimės, kad „Google Engage“ padės žiniatinklio rinkodaros paslaugas teikiančioms įmonėms pritraukti naujų klientų, o esamus paskatinti vertinti gaunamą naudą.

Lietuviškas „Google Engage Agentūroms“ portalas

Jau šiandien apsilankykite „Google Engage Agentūroms“ svetainėje ir sužinokite apie privalumus, kurių gali pasiūlyti programa tiek jums, tiek jūsų klientams. Siųskite paraišką prisijungti prie programos jau šiandien!