Tai yra mūsų įrašų serijos dalis, pristatanti naująjį „Google Analytics“. Naują „Google Analytics“ beta versiją šiuo metu gali naudoti visi „Analytics“ naudotojai. O „Google Analytics“ vėliausius naujinius galite sekti socialiniame tinkle „Twitter“. Šią savaitę „Analytics“ specialistas Gavinas Doolanas dalijasi kai kuriais „AdWords“ susiejimo su „Google Analytics“ 5 versija patobulinimais.

Džiaugiamės galėdami pranešti apie naują funkciją, leisiančią efektyviau naudoti kelias „AdWords“ paskyras su „Google Analytics“.

Anksčiau su viena „Google Analytics“ paskyra buvo galima susieti tik vieną „AdWords“ paskyrą. Todėl buvo sunku naudoti automatinį žymėjimą ir „AdWords“ ataskaitas „Google Analytics“.

Nuo šiandien galite susieti kelias „AdWords“ paskyras su savo „Google Analytics“ paskyra. Nauja duomenų šaltinių skiltis „Google Analytics“ paskyros nustatymų srityje palengvina automatinį žymėjimą keliose „AdWords“ paskyrose ir padeda importuoti „AdWords“ duomenis į „Google Analytics“.

Pažiūrėkime, kaip tai nustatyti.

Prieš pradėdami įsitikinkite, kad naudojate „Google“ paskyrą, kuri turi prieigą prie „Google Analytics“ ir „AdWords“ paskyros ir kuri yra „Analytics“ paskyros administratorius.

Jeigu norite susieti kelias „AdWords“ paskyras su viena „Analytics“ paskyra, turite nustatyti naują „Analytics“ versiją kaip numatytąją.

1. Prisijunkite prie „Google Analytics“ apsilankę http://www.google.lt/analytics.
2. Puslapio viršuje dešinėje spustelėkite Nauja versija. 3. Spustelėkite Padaryti šią versiją numatytąją.
Jei praleisite šį veiksmą, prisijungdami prie „AdWords“ nematysite naujos susiejimo sąsajos.Paskyrų susiejimas

1. Prisijunkite prie „AdWords“ paskyros apsilankę https://adwords.google.lt.
2. Spustelėkite skirtuką Ataskaitų teikimas ir įrankiai, tada spustelėkite „Google Analytics“.
3. Spustelėkite viršuje dešinėje pateiktą krumpliaračio piktogramą.4. Puslapio viršuje kairėje spustelėkite Visos paskyros.


5. Spustelėkite paskyrą, su kuria norite susieti „AdWords“ paskyrą.


6. Spustelėkite skirtuką Duomenų šaltiniai.


7. Spustelėkite skirtuką „AdWords“.
8. Spustelėkite mygtuką Susieti paskyras.


Jei susiejimą atliekate iš „Mano klientų centro“ antrinės paskyros, procesas labai panašus. Daugiau informacijos rasite straipsnyje „Analytics“ paskyrų susiejimas su „Mano klientų centro“ (MKC) paskyromis.

„AdWords“ paskyros duomenų taikymo keliuose profiliuose patobulinimai
Dabar, kai galite susieti kelias „AdWords“ paskyras su „Google Analytics“, taip pat tapo lengviau importuoti „AdWords“ duomenis į kelis „Google Analytics“ profilius. Sukūrėme trumpą vaizdo įrašą, kuriame rodoma, kaip tai padaryti.Jeigu vaizdinė informacija jums netinka, instrukcijas, kaip susieti paskyras, visada galite rasti „Google Analytics“ pagalbos centre.

Sėkmės susiejant!
Gavinas Doolanas, „Google Analytics“ komanda
Adaptuota - Regimantas Urbanas, Google AdWords Lietuva