Aštuntojoje pradedantiesiems ar reklamuotojams, kuriems reikia tik šiek tiek prisiminti „AdWords“ pagrindus, skirtos serijos dalyje aptarsime, kaip galima naudoti nemokamą internetinį Konversijų stebėjimo įrankį. Tai paprasta „AdWords“ funkcija, kurią naudodami galite lengviau stebėti pardavimą / konversijas ir atitinkamai išlaidų internetiniams skelbimams grąžą.
Konversijų stebėjimo pranašumai ne tik tai, kad šis įrankis nemokamas, tačiau jį naudojant suteikiama įžvalgų ir informacijos apie tai, kas vyksta, kai naudotojas spustelėja skelbimą. Žinodami, kurie paspaudimai paskatina konversijas, galite efektyviau leisti pinigus. Be to, konversijų stebėjimas yra svarbi kainų siūlymo strategijos, kai ketinate nuspręsti, kokį kainos pasiūlymą norite pateikti už kiekvieną raktinį žodį atsižvelgdami į jo faktinį našumą, dalis. Kitaip tariant, naudodami konversijų stebėjimą galite lengviau padidinti IG.

Jei norite geriau suprasti konversijų stebėjimą ir jo funkcijas, galite peržiūrėti šį video (anglų k.)

Tikimės, kad šie patarimai bus naudingi, kai reklamuosite naudodami „AdWords“. Nepamirškite peržiūrėti „AdWords“ pagalbos centre esančio „AdWords“ pradedančiųjų vadovo, kuriame pateikiama daugiau informacijos ir gairių. Paskutinė, bet ne mažiau svarbi informacija, – nepamirškite būti budrūs ir laukite kito tinklaraščio serijos pradedantiesiems įrašo.

Autorė Kristin Sarstedt – „Inside AdWords“ komanda
Adaptuota - Regimantas Urbanas, Google AdWords Lietuva