Nuolat didėjantis susidomėjimas „Google AdWords“ interneto reklamos galimybėmis ir jau tikrai solidi esamų reklamdavių bazė Lietuvoje paskatino į dienos šviesą išleisti pirmąjį oficialų „Google“ tinklaraštį lietuvių kalba.

Jis skirtas ne tik tiems, kurie jau turi daug patirties ir sėkmingai dirba su „Google AdWords“, bet ir tiems, kurie tik žengia pirmuosius žingsnius. Šiame tinklaraštyje nuolat informuosime Jus apie „AdWords“ naujinius, naudingus įrankius ar papildomus funkcionalumus. Padėsime optimizuojant, plečiant ir vystant paskyros veiklą. Pristatysime ir pagrindines kitų „Google“ produktų naujienas. Kai tai bus įmanoma, visas naujienas tinklaraštyje pristatysime per Lietuvos regiono prizmę. Stengsimės nuolat atsižvelgti į mūsų šalies tendencijas ir aktualijas.

Pirmojo įrašo proga, siūlome susipažinti su „Google“ komandos nariais iš Lietuvos, bei kartu su mumis pasižvalgyti po laisvalaikio erdves centrinėje „Google“ Europos būstinėje - Dubline.


Nuotraukų autorius: Gyula Simonyi

Nepamirškite užsiprenumeruoti šio tinklaraščio naujienų. Tikimės, kad čia pateiktas turinys bus Jums įdomus, naudingas ir padės pasiekti dar efektyvesnių bei pelningesnių interneto reklamos rezultatų, kartu su „Google AdWords“!

Linkime Jums malonaus skaitymo!

Visos „Google AdWords“ iš Lietuvos komandos vardu - Regimantas Urbanas